Career

Career

What you need to know about us:

Dolgozz a Dr. Goodwin csapatában!

We are a "small" company, almost a family business. We love what we do and strive to get better at it every day. We are straightforward and fair. Indeed, we work for our clients' satisfaction, genuinely and honestly.

We believe that the key to our growth and success lies in providing real value. So far, we have managed to grow solely through our own efforts.

We work tirelessly with interesting and diverse clients, mostly doctors. We are looking for colleagues who want to grow professionally in such an enthusiastic and supportive team.

No matter what position you apply for with us, there are certain things that apply to every applicant. These would include the following:

  • We are looking for positive-minded individuals. Due to our growth, there may be busy periods and challenges that need to be addressed. We prefer problem-solving over complaining.
  • A cheerful atmosphere is almost essential! And for this, we need cheerful, good-natured colleagues; melancholy, gloominess, and nervousness have no place with us.
  • We expect honesty and fairness from everyone, as we are looking for team members. It's important for us to build a good team, helping each other and bringing out the best in ourselves without stepping on each other.
  • Common sense! You can solve almost anything with it, and if you're hardworking alongside it, then we're good to go.
  • Be precise and accurate. Aim to deliver high-quality work.
  • Love the hustle and have good problem-solving skills. If you're just going through the motions, it won't work. We expect everyone to bring extra energy and solutions to our collective growth.
  • Hungarian language skills. Whether you have them or not is not crucial, but if you do, we'd like to know what level of proficiency you have. However, we expect at least basic Hungarian skills since most of our patients are Hungarian.
  • Financial matters - Our goal is for everyone to earn as much as possible with us, and we stand by everyone in this regard. However, we expect a similar attitude from you, as this is the only way it can work. We won't be able to pay huge amounts for zero experience, but we'll try to offer the best possible salary based on your knowledge, and we'll express your attitude and development in financial terms as well.
  • Your papers, certificates, or their absence are not the most important thing for us. Your personality, your attitude, your dedication, and your willingness to develop will be what matters.

What we offer:

  • positive and friendly work environment
  • exciting and interesting projects
  • high-quality, cultured workplace
  • excellent coffee
  • regular daytime working hours
  • continuous development opportunities, both professionally and financially

Location of work:

1062 Budapest, Bajza u 54.

Open positions:

Orosz / ukrán/ magyar nyelven beszélő munkatárs

Oroszukránmagyar nyelvtudással rendelkezÅ‘ új kollégánkat keressük! 

Neked való a feladat:

-ha vonz az esztétika világa
-ha szeretnéd bővíteni esztétika - plasztika területen a tudásod
-ha szeretsz emberekkel foglalkozni
-ha precíznek, alaposnak tartod magad
-ha szeretnél egy fiatalos jó hangulatú csapattagja lenni
-ha szereted a nyüzsgést, változatosságot

Amikre számíthatsz:

Megtanítunk minden amit az esztétikáról tudni lehet. Kezdetben a munkádat egy tapasztaltabb kolléga segíti, ezzel gyorsítva a beilleszkedésed.

Ezek fontosak nekünk:

  • A páciensekkel empatikus és a céghez teljesen lojális hozzáállás
  • Nagyon mosolygós, vidám személyiség
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Diszkréció
  • TerhelhetÅ‘ség

Ne felejtsd:

Nem kórházi környezet!

Nem betegekkel foglalkozunk!

Hanem megszépítjük a pácienseinket :)

Munkádat heti 40 órában, hétköznap 9 - 21-ig, szombaton 10-18 ig tartó nyitva tartásunkon belül, elÅ‘re beosztott, változó műszakban kell végezned. (4 nap munka 3 nap pihenés)

Ügyfélszolgálat - recepció

Új kollégákat keresünk Ügyfélszolgálatunkra!

Az ügyfélszolgálat - a mi Ã©lÅ‘ kirakatunk. Gyere hozzánk dolgozni, ha szívesen válnál csapatunk lelkes tagjává.

Csak olyan kollégát keresünk, aki szereti az embereket, szereti a nyüzsgést, de nem ijed meg a számlázástól vagy a telefon hívásoktól!

És ami a legfontosabb, mindig mosolygósan állj a vendégek kiszolgálásához.

Amikre számíthatsz:

Szuper gyönyörű környezet
Családias hangulat 
Megtanítunk mindent, amit az esztétikáról tudni lehet
Minden kezelésünket igénybe veheted kedvezményesen
Segítséget adunk a beilleszkedéshez, kezdetben a munkádat egy tapasztaltabb kolléga segíti
Versenyképes fizetés, előrelépési lehetőség

Ezek fontosak nekünk:

  • A páciensekkel empatikus és a céghez teljesen lojális hozzáállás
  • Mosolygós, vidám személyiség
  • Jó szóbeli kommunikáció kézség
  • Precizitás és pontosság

Elvárások:

Teljes munkaidős állás vállalás
Barátságos, vidám hozzáállás
Terhelhetőség
Microsoft Office programcsalád felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Flexi program ismerete

Munkádat heti 40 órában, hétköznap 9 - 21-ig, szombaton 10-18 ig tartó nyitva tartásunkon belül, elÅ‘re beosztott, változó műszakban kell végezned. (4 nap munka 3 nap pihenés)

Egészségügyi szakalkalmazott nővér

Központunkba keresünk egészségügyi szakalkalmazott nÅ‘vért!

Nem kórházi környezet!
Nem betegekkel foglalkozunk, hanem megszépítjük a pácienseinket.

Neked való a munka ha:

  • szereted a nyüzsgést
  • szereted a változatosságot
  • szeretsz páciensekkel foglalkozni
  • szeretsz asszisztálni az orvosoknak

Elvárások:

  • OKJ 54/55 ápolói végzettség
  • Érvényes működési nyilvántartás
  • Érvényes MESZK tagság
  • Teljes munkaidÅ‘s állásvállalás
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Diszkréció
  • TerhelhetÅ‘ség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetÅ‘ség barátságos csapatban
  • Betanítás és folyamatos képzés

Munkádat heti 40 órában, hétköznap 9 - 21-ig, szombaton 10-18 ig tartó nyitva tartásunkon belül, előre beosztott, változó műszakban kell végezned. (4 nap munka 3 nap pihenés)

If the above description resonates with you and you can see yourself in the position, please fill out the application form below!